Řešení pokut

Ve spolupráci s firmou řešenípokut.cz Vám zprostředkujeme smlouvu pro obhajobu řidičů s garancí a pojištěním proti pokutám a bodovému systému.

 Jak produkt funguje

Zde Vám nabízíme jednoduchý postup, dle kterého se řídit. Zastaví Vás policie, Vy jí sdělte, že chcete Váš přestupek řešit ve správním řízení a o vše další se postaráme my. Zastoupíme Vás a Váš přestupek obhájíme. Na základě dosavadní praxe je naše úspěšnost 98%. Pokud se nám nepodaří Váš případ zdárně vyřešit, pokutu za Vás zaplatíme a za každý přidělený bod Vám poskytneme kompenzaci ve výši 1.500,- Kč.
Cena za službu, která Vám zajistí, že nebudete platit pokuty, je 2.799,- Kč za řidiče (rodné číslo) a 3.299,- Kč za vozidlo (SPZ). To je částka, kterou jinak můžete zaplatit např.za tak banální přestupek, jako je špatné parkování.
Náš produkt Vás ochrání proti všemu – pokutě, která je spojená s nasazením „botičky“ na kolo, či dopisu, který obdržíte od správního orgánu, protože jste v měřeném úseku překročili rychlost, nebo pokud Vás zastaví hlídka, že telefonujete za volantem, jedete na červenou či předjíždíte přes plnou čáru.
Naším cílem není pohrdání přestupkovým právem, ba naopak, chceme chránit v zákonných intencích obviněné z přestupku a zajistit jim tak spravedlivý proces, ve kterém budou respektována všechna jejich práva. Druhým a neméně důležitým cílem je chránit naše klienty před nepřiměřenými pokutami, které mohou dosahovat výše až 50.000,- Kč
Pokud Vás naše služby zaujaly, můžete si pojištění proti dopravním pokutám objednat. Chcete-li další informace, nebo máte k produktu dotazy, kontaktuje nás na e-mailu pokuty@eplyn.cz .

Jaké tarify nabízím

Tarif řidič: 2.799,- / 12měsíců
 Řidič pojišťuje sebe a nezáleží, v jakém vozidle spáchal přestupek (zda byl soukromý, zapůjčený či služební). Pokud bude správním orgánem obeslán majitel vozidla (zapůjčeného či služebního), tento majitel "ukáže" na řidiče, který se dopustil přestupku. Tento řidič bude následně obeslán správním orgánem a bude-li naším klientem, předá nám pouze podklady a bude námi zastupován

Tarif vozidlo: 3.299,- / 12měsíců
Klient pojišťuje vlastní vozidlo pod příslušnou RZ (registrační značkou). Tímto se naše ochrana vztahuje na všechny řidiče daného vozidla. V okamžiku, když bude obeslán ze strany správního orgánu majitel vozidla, ten neukazuje na "viníka", předá podklady nám a my řešíme daný přestupek spojený s pojištěným vozidlem bez potřeby "ukazování" majitele na řidiče, který přestupek spáchal.
Roční služba bez omezeni množství přestupků.
Veškeré další informace získáte na www.resenipokut.cz

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     OK   Další informace