Pult centrální ochrany

Pult Centrální Ochrany

Video Pult Centrální Ochrany

Car Security Pult Centrální Ochrany

Pult centrální ochrany – Stali jsme se zástupci soukromých bezpečnostních agentur. 
Svým klientům poskytujeme veškeré služby, které firmy nabízí a to kdekoliv v ČR, v některých případech i na Slovensku.
Neváhejte a kontaktujte nás na tel. +420 602 261 454 nebo e-mailu: info@eplyn.cz.
Jako preferovanou službu nabízíme zejména napojení na pult centrální ochrany (PCO).
Pult centrální ochrany (PCO)
PCO
Pulty centrální ochrany jsou neodmyslitelnou součástí EZS i CCTV. 
V dnešní době, kdy většina lidí je lhostejná k dění kolem sebe, je důležité informaci o poplachu předat do míst, kde na ni bude adekvátně reagováno. 
Siréna, která bliká a vydává zvukové signály na fasádě domu, již není dostatečným podnětem k vyvolání odpovídající reakce okolí. 
Pokud zvolíte připojení na PCO, máte záruku plně profesionálního zásahu v případě jakéhokoliv narušení. 

Operátor PCO je informován, jakým způsobem a kudy byl objekt narušen - PCO přesně lokalizuje místo narušení objektu podle instalovaných detektorů a dispečer(ka) poté vyhodnotí způsob zásahu. PCO monitoruje i technický stav zařízení např. vadný zálohovací akumulátor, chybu detektoru, nutný servis, atd. 

Zprávu o narušení lze předávat na PCO několika způsoby.

Standardní PCO
Základní a nedílnou součástí společnosti je stálé monitorování objektů na základě vyhodnocovací jednotky pultů centralizované ochrany. PCO je koncové zařízení na přenos a příjem informací z elektronického zabezpečovacího systému (EZS) nebo volitelných jiných bezpečnostních systémů, které jsou nainstalovány v prostorách střeženého objektu.
 
Přenos může být realizován podle přání zákazníka, buď pomocí bezdrátového spojení nebo po telefonní lince (z důvodu bezpečnosti připojení po telefonní lince nedoporučujeme).  Disponujem PCO různých typů a výrobců. Tyto a mnoho dalších technologií jsou umístněny na dispečinku naší společnosti a nepřetržitě monitorují stavy střežených objektů. Tyto pulty centrální ochrany jsou monitorovány navzájem, několikanásobně zálohovány a při jakémkoliv problému převezme řízení záložní systém. Pro stabilitu celého systému používáme operační systém LINUX

Potřebné podrobné informace o poplachu, poruchách a dalších stavech zabezpečovacích systémů se zobrazují na obrazovkách počítačů. Na základě poplachového signálu dává operátor příkaz výjezdové skupině k provedení zásahu v ohroženém objektu a průběžně upřesňuje místo narušení. Díky moderním technologiím a komunikačním systémům lze ochránit objekty nejen v České republice ale také v zahraničí.
 
Operátor je schopen podle přijatých zpráv určit přesné místo v hlídaném objektu, kde byl zaznamenán pohyb nebo jiná neadekvátní událost. Zásahová skupina vykoná přímo na místě opatření, která zamezí dalšímu ohrožení majetku zákazníka. Pokud je to pro bezpečnost objektu nezbytné, zůstává na místě napadení ozbrojený člen výjezdové skupiny. Ten provádí ostrahu majetku do příchodu dalších kompetentních osob, případně do příjezdu výjezdové skupiny policie, hasičů či zdravotní pomoci.

Car PCO - sledování vozidel
 
Logistic

  • Satelitní systém sledování provozu vozidel vhodný pro přepravní společnosti, firemní dopravu, taxislužby a firmy zajišťující pohotovostní přepravy. Základem systému je vozidlová jednotka CarGuard, která předává v on-line provozu prostřednictvím privátní komunikační sítě GPRS (APN) informace o poloze vozidla ze satelitní sítě GPS.
  • Pomocí uživatelského SW získá zákazník aktuální a přesné informace o polohách vozidel v reálném čase. Samozřejmostí je tvorba knihy jízd, zobrazení historie provozu vozidel na dodaných mapách i přehled o spotřebě PHM. Na přání je instalován čipový karetní systém pro identifikaci řidičů ve vozidle, případně přepínač služební nebo soukromé jízdy. Také je možné jednotku vybavit LCD terminálem pro komunikaci s dispečerským pracovištěm.
  • Vozidlová jednotka má vstupy pro přenos určených informací (např. sklopení nákladu, posyp vozovky, otevření nákladového prostoru zapnutí taxametru, tísňový hlásič a další). - Hromadné načtení informací o čerpání pohonných hmot z tankovacích karet CCS, OMV ... .

Security

  • Vozidlová jednotka umí vše jako "LOGISTIC" plus: Satelitní systém sledování provozu vozidel snižuje riziko krádeže vozidel a jejich vykrádání. Základem systému je vozidlová jednotka CarGuard, která předává v on-line provozu informace o poloze vozidla ze satelitní sítě GPS prostřednictvím privátní komunikační sítě GPRS na dozorčí centrum naší firmy.
  • Vozidlová jednotka přenáší zprávy o nelegálním vstupu do vozidla a v tomto případě umožňuje z dohledového centra bezpečně odstavit vozidlo z provozu. Na jednotku lze na přání připojujit detektory náklonu, prostoru, nárazu ... (pro případ krádeže pneu nebo odtažení nebo informaci o nehodě vozidla) a bezkontaktní kartu pro kontrolu řidiče a legalizaci jízdy. Dále je možné přiobjednat dohledávací systém.
  • Předností systému CarGuard, oproti všem systémům na našem trhu, je neustálá kontrola spojení vozidlové jednotky s dohledovým centrem a to i při parkování vozidla. Každý pokus o porušení vozidlové jednotky se projeví ztrátou spojení, ta se následně okamžitě prověřuje.

 

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     OK   Další informace