Keto dieta

Naše firma zastupuje a prodává v Pardubicích účinnou proteinovou dietu KetoDiet. Většina produktů skladem a ihned k vyzvednutí.  Vše o dietě včetně nabídky i cen se dozvíte na  www.ketodiet.cz a nebo speciálně pro muže na www.zpatkyvehre.cz .

Odkazy na této stránce Vás přesměrují na originální e-shop Ketodiet. Pokud chcete koupit produkty osobně i s navrhnutým řešením hubnutí, neváhejte nás kontaktovat na tel. 602 261 454 a nebo e-mailu: info@eplyn.cz.

Na dlouhé terapie a nebo skupiny poskytujeme výrazné slevy.

KETODIET - ÚČINNÁ PROTEINOVÁ DIETA

Buďte štíhlí s KetoDietKetoDiet je unikátní dietní program určený k redukci tělesné hmotnosti, který funguje na principu proteinové (ketogenní) diety.
VÝHODY KETODIET

 • rychlý a trvalý úbytek váhy *
 • hubnete jen tuky - svaly jsou chráněny dodanými proteiny
 • snadná příprava / příjemná chuť 
 • nemusíte počítat kalorie
 • online výživové poradenství ZDARMA
 • aplikace WeightWatch
 • bez pocitu hladu 
 • zvýšený pocit dobré nálady (tzv. „well being“) 
 • minimální riziko JO-JO EFEKTU
 • dlouhodobě stabilizovaná váha 
  (pokud dodržíte jednotlivé kroky KetoDiet)
 • program KetoDiet schválen pro použití v rámci celé EU

* očekávat můžete 5-10kg za měsíc v 1. kroku. V závislosti na počáteční nadváze a dodržování uváděných pravidel.
PROTEINOVÉ PRODUKTY KETODIET
KetoDiet kombinuje proteinovou dietu ve formě instantních proteinových jídel, neomezenou konzumaci zeleniny a odborné online výživové poradenství.
ketodiet elementKetoDiet ELEMENT - proteinová směs balená v praktické dóze s odměrkou. Jejím smícháním s vodou vznikne chutný proteinový nápoj, který plně nahrazuje běžné jídlo.
KetoDiet for MenKetoDiet ELEMENT for MEN - patří do řady ELEMENT a je určena mužům. Obsahuje navíc látku L-arginin, jednu z nejdůležitějších aminokyselin v lidském organismu, která se podílí na metabolismu svalových bílkovin.
ketodiet basicKetoDiet BASIC - proteinová směs pro přípravu proteinového nápoje je balena exkluzivně po jednotlivých porcích. Plně nahrazuje běžné jídlo.
KetoDiet omeletyProteinové OMELETY - chutné omeletky v několika oblíbených příchutích, opět plně nahrazující běžné jídlo.
KetoDiet proteinové tyčinkyProteinové TYČINKY - již 2 kusy plně nahradí jedno běžné jídlo! Jsou ideální v situaci, kdy nemáte čas ani prostor pro přípravu proteinového nápoje, nebo omelety.
Proteinová KAŠE - chutná varianta proteinové snídaně, která plně nahrazuje běžné jídlo. 

krabice KetoDiet
Jedinečnost KetoDiet spočívá v kombinaciunikátního produktu s nadstandardním osobním přístupem vlastních výživových specialistů, kteří vám budou nápomocni od chvíle, kdy se rozhodnete začít hubnout. Oceníte i speciální aplikace, které vám zpříjemní průběh diety.
Program KetoDiet se skládá z 3 na sebe navazujících kroků. Jejich postupné zvládnutí vede nejen k rychlé redukci přebytečných kilogramů, ale zejména k dlouhodobému udržení vašich výsledků. Další informace ke 3 krokům KetoDiet NAJDETE ZDE
Program KetoDiet má za cíl přivést člověka ke zdravému a aktivnímu způsobu života s pravidelnou a vyváženou stravou, především se zvýšeným přísunem zeleniny a zeleninových jídel.
Z vlastní zkušenosti víme, že hubnutí není snadné, a proto se budeme snažit vás co nejvíce podpořit.
Pro dotazy a prodej nás neváhejte kontaktovat na tel.: 602 261 454 a nebo e-mailu: info@eplyn.cz

Jdi zpět

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     OK   Další informace